Garden-of-lights czyli ogrody światła

  • Świeca, wywodząca się z tradycji świec religijnych, jest produktem szlachetnym, przesiąkniętym pewną tajemnicą. Ponadto, niesie ze sobą wielowiekową historię. Świece ewoluowały na przestrzeni wieków i mimo wynalezienia przez Edisona elektryczności, świece pozostały z nami. Obecnie możemy do woli przebierać w ich kształtach, kolorach i rozmiarach. Nasza mała manufaktura stara się nieprzerwanie udoskonalać nasze świece. Jest to przede wszystkim wiara w produkt widoczna w procesie powstawania naszych świec. Być producentem świec i tworzyć polskie świece wykorzystując skarby naszych łąk to przede wszystkim zaufać sobie, opowiedzieć swoją własną historię... Ponieważ Garden-of-lights przelewa emocje i swoją historię w wytwarzane świece i kształtuje je... Dzięki temu każda z naszych świec nosi w sobie część naszej zbiorowej epopei i pozwala zasmakować każdemu roztoczańskich klimatów.

  • Emocje, tworzenie...od marzeń do świetlanej pasji

  • W Garden-of-Lights powróciliśmy częściowo do tradycji, aby nadać naszym produktom ducha, niepowtarzalny podpis, muśnięcie polskich łąk i pól rozpościerających się na Roztoczu razem z ich niepowtarzalnym zapachem.  Świece są dzisiaj głównie elementem dekoracji domu, bo są tak naprawdę niezbędne tylko wówczas gdy na chwilę zostaniemy pozbawieni elektryczności. Czy aby na pewno? Dla nas to coś więcej niż świece. One tworzą atmosferę, przemawiają do zmysłów i wspomnień... A nasze świece nadają głębi i ubogacają te wyobrażenia. Nasze kolekcje skłonią do podróży, do marzeń, przywołają rozkosz zapomnianych zapachów. Od pierwszego pomysłu aż do wykonania świecy, cały proces nadaje rytm życiu naszego warsztatu... Inspirują nas obrazy, zapachy, materiały a przede wszystkim duch czasu, życia i nasze pragnienia w taki sposób, że z tego wszystkiego, co piękne, rodzi się EMOCJA.

  • Jakość: wymóg pięknej opowieści

    Pragnienie wytworzenia produktu o wysokiej jakości to nasz pasja - pasja do rozwoju i ciągłego doskonalenia to nasze kolejne firmowe hasło. Jesteśmy zaangażowani w oferowanie Państwu wysokiej jakości świec, łącząc innowacyjność
    z obowiązującymi normami... Wszystkie składniki (woski, perfumy, knoty i pojemniki) są systematycznie testowane, aby zaoferować Państwu najlepsze możliwe rozwiązania i przede wszystkim bezpieczeństwo.